فرآورده های لبنی • سلام برای سفت شدن بافت ماست وکم شدن آب اندازی چکار می تونم بکنم که البته حالت وطعم طبیعی ماست حفظ شود؟ ممنون می شم من را راهنمایی کنید؟

  سلام دوست عزیز
  برای

  سفت شدن بافت ماست وحفظ شدن

  حالت طبیعی آن بهترین گزینه استفاده از آنزین تی جی (Tg) است که آنزیم تی جی کاملا طبیعی است وفقط پروتوئین های شیر را به هم متصل می کند وباعث می شود بافت ماست کاملا سفت باشد ودر اثر حمل ونقل از گرم خانه به سردخانه ویا در سطح بازار بافت ماست سفت باقی بماند وهم چنین آنریم تی جی باعث می شود میزان آب اندازی ماست تا 60% کاهش پیدا کند حتی زمانی که قاشق زده می شود.
  کارکردن با آنزیم تی جی بسیار راحت است وهیچ تاثیری روی طعم ورایحه ماست ندارد لذا استفاده از آنزیم تی جی برای بافت سفت ومحکم ماست پیشنهاد می شود.
  برای کسب اطلاعات بیشتراینجا را کلیک نمایید.

 • سلام.من کارگاه لبنی دارم وماست به روش سنتی تولید م کنم بعد از چند روز در یخچال کپک های سبز ومشکی در سطح ماست دیده می شوند برای رفع این مشکل چه کنم؟

  سلام دوست عزیز
  وجود کپک در سطح ماست ناشی از آلودگی ثانویه هست که از محیط به محصول منتقل می شود. برای رفع این مشکل نگهدارنده ناتامایسین به شما پیشنهاد می شود که می توانید به میزان 10 ppm در شیر اولیه ماست اضافه نمایید وهم می توانید مقداری ناتامایسین را در آب مقطر استریل حل کرده ودر سطح ماست قبل از دربندی اسپری نمایید در این حال شما می توانید با استفاده از ناتامایسین از رشد کپک ها در سطح ماست یا پنیر جلوگیری کنید. پیشنهاد می شود برای کسب ازلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.

 • سلام ببخشید این محصول برای جلوگیری از گازدار شدن دوغ میکند؟؟برای هر یک تن چند گرم باید استفاده بشه؟و نحوه مصرفش رو توضیح بدیدبا تشکر از سایت خوبتون.

  سلام جناب امیرحسین عزیز
  ممنون از توجه شما به سایت دایان آرمان پویا
  شما در سوالتون اسم ماده را نبردید ولی با توجه به مسئله گازدار شدن دوغ می تونم خدمتتون اعلام کنم که گازدار شدن می تونه ناشی از فعالیت مخمر ها ویا بعضا  برخی از گونه باکتری ها باشد. که در صورتی که شما تمام موارد بهداشتی حین تولید را رعایت کرده باشید این مشکل در اثر آلودگی ثانویه بوجود می آید.
  که پیشنهاد می شود از نگهدارنده ناتامایسین برای جلوگیری از فعالیت مخمر ها در محصولتون استفاده نمایید  تا گازدار شدن به طور کامل برطرف شود.

 • آیا شما نگهدارنده ناتامایسین ترک دارید؟

   سلام بله
  نگهدارنده ناتامایسین ما تولید کشور ترکیه است با برند آرنووا Arnova

 • سلام شرایط گرفتن نمایندگی ناتامایسین ونایسین شرکت شما چیست؟

  سلام  دوست عزیز شرکت دایان آرمان پویا برای فروش ناتامایسین , نایسین وآنزین تی جی نماینده فعال از بین بازرگانی های واجد شرایط در استانهای ایران می پذیرد در خصوص شرایط اخذ نمایندگی لطفا با خانم مهندس رهنورد مدیر بازرگانی داخلی صحبت کنید. 44362477-021

ارسال سوال

 • گروه سوال :
 • نام و نام خانوادگی :
 • پست الکترونیکی :
 • سوال شما :
 • کد امنیتی