فرآورده های گوشتی • آیا ناتامایسین نگهدارنده خوبی برای عرقیجات هست؟

  عرقیجات گیاهی عموما دچار آلودگی های کپک ومخمری می شوند که سبب تغییرات مزه , گازدارشدن وکدر شدن عرقیجات می شود که ناتامایسین بهترین گزینه برای رفع این مشکل است, البته اگر عرقیجات شما رنگی باشد چرا که برای عرقیجات شفاف افزودن هر ماده ای سبب حذف شفافیت می شود.

 • سلام ظهر بخیرمن فست فود دارم همبرگرامو خودم درست میکنم تو فریزر میزارم تا زمانی که بخوام استفاده کنم.اما اون طعم روز اولو نمیده ...نمیدونم مشکلش کجاست و اینکه میتونم از محصولات شما استفاده کنم؟؟؟ممنون میشم یه توضیحی بدین

  تغییرات طعم همبرگر به خاطر فعالیت باکتری ها وبالابودن توتال کانت محصول است وبهتر است از نگهدارنده KMK 2000 ,EK 831  با هم استفاده نمایید که در این حال بارمیکروبی محصول شما صفر شده ودیگر تغییرات نامطلوب در محصول خود ندارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نگهدارنده ها کلیک نمایید.

 • با عرض سلام و خسته نباشی ما تهییه غذای خونگی داریم.کوکو سبزی یا غذای خورشتی و یا ته چین...داریم که بسته بندی میکنیم میفرستیم برای فروشگاها..ولی تو این 2 ماه اخیر گفتن که غذا ها مزش عوض شده یا بو خاصی میده میخواستم بدونم میتونم از محصولات شما استفاده کنم؟؟؟

  غذاهای آماده به خاطر شرایط خاصی که دارند بسیار مستعد آلودگی به کپک ومخمر وانواع باکتری هاهستند لذا برای افزایش ماندگاری غذاهای آماده بهتر است از نگهدارنده ناتامایسین ونایرین استفاده نمایید ویا از جایگزین های آن نظیر ضد کپک ACOL KM 2010 و ACOL S 2000 استفاده نمایید تا ماندگاری غذاهای آماده بیشتر شود ودچار تغییر طعم نشود. برای کسب اطلاعات بیشترکلیک نمایید.

 • سلام و خسته نباشید.من تولید کنسرویجات گوشتی و شروع کردم برای خراب نشدن محصول چه محصولی میتونم استفاده کنم؟

  کنسروهای گوشتی بیشتر توسط باکتری های بی هوازی خراب می شوند وبهترین گزینه  برای کنسرو های گوشتی  استفاده از نگهدارنده نایسین   است.

 • سلام براي ضد عفوني و افزايش شلف لايف سبزيجات موادي داريد؟

  افزایش زمان ماندگاری سبزی ومیوه وصیفی جات

  سبزی ها در مقایسه با میوه ها اسیدیته کمتری دارند و بیشتر در معرض فساد باکتریایی هستند به همین دلیل نشانه فساد باکتریایی سبزی ها بوی بد و متعفن آنهاست.
  فساد میوه ها که اغلب با رشد کپک همراه است در بیشتر موارد بوی تعفن ندارد. در کارخانجات مواد غذایی برای جلوگیری از رشد باکتری ها در سبزیجات وصیفی جات  از روش های وکیوم کردن، کنسرو کردن، منجمدکردن، تزریق گاز نیتروژن و... استفاده می کنند .اما زمانی که بخواهیم سبزیجات را به صورت تازه عرضه کنیم  به صورت  بسته بندی برای سوپر مارکت ها و فروشگاه ها  ویا حتی کترینگ ها ومجالس می توان جهت افزایش زمان ماندگاری از ضد کپک ناتامایسین وانتی باکتریال نایسین استفاده نمایید. که می توان از روش غوطه وری ویا اسپری استفاده کرد.

ارسال سوال

 • گروه سوال :
 • نام و نام خانوادگی :
 • پست الکترونیکی :
 • سوال شما :
 • کد امنیتی